نشستی دیگر از سلسله جلسات سبک زندگی کوثرانه
اسفند ۲۴, ۱۳۹۷
آغاز به کار صفحه اینستاگرام
اسفند ۲۴, ۱۳۹۷

انتشارات مجموعه مدارس قرآن و عترت دانشگاه تهران از طرح تبلیغ و توزیع صحیفه فاطمیه در ایام نوروز ۹۸ خبر داده و افزود : باتوجه به افزایش تولیدات جدید و روز افزون حول محور صحیفه فاطمیه و راه اندازی نرم افزار تلفن همراه و پایگاه اینترنتی اختصاصی صحیفه فاطمیه ان شاءلله بنا داریم این محصولات ارزشمند را به همه مردم کشورمان معرفی نموده وهمگان را با آن آشنا کرده و در دسترس هموطنان عزیزمان قرار دهیم.
لذا در این ایام با همکاری و همیاری فعالین مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران و سایر بزرگواران دغدغه مند به گسترش فرهنگ فاطمی،بنا داریم این مهّم را به مرحله انجام برسانیم.
بدین منظور، لوح ها و تبلیغات کف دستی آماده شده که به همراه کتب صحیفه فاطمیه آماده تحویل به همه بزرگرواران است، همچنین تشریح کرد که قرار است این لوح ها و تبلیغات توسط دوستان در ایام اعتکاف و سفرهای نوروزی در مساجد و بقاع متبرکه در شهرهای مختلف نصب شود یا به صورت دستی بین نمازگزاران و سایر مسافران توزیع گردد.
این مجموعه در آخر نیز با اشاره به اینکه این ایام بهترین فرصت برای معرفی صحیفه فاطمیه به همگان است اظهار امیدواری کرد که ان شاءلله نوروز امسال، این لوح ها و تبلیغات را در تمام اماکن مقدس کشور و سایر مکان هایی که امکان تبلیغات است، ببینیم.