معرفی صحیفه فاطمیه و دعا

حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها )
حقیقتی بلند و مفصل و سرّ مکنون این عالم است، که شأن ما صحبت درباره ایشان و شخصیت مبارک حضرت (س) نیست. قصد ما این است که از این مخزن اسرار غیب عالم و حقیقت شب قدر استفاده کنیم و با تقّرب به ایشان سبک زندگی خود را نیز به ایشان نزدیک کنیم. برای بهره مندی از این مخزن غیب راه های متعددی وجود دارد که از ایشان شناخت­ های گوناگونی می دهد. بهره­ مندی از گفته­ هایشان،‌ یا بهره از سیره حیات حضرت به عنوان نمونه دو مسیر بهره مندی و شناخت ایشان است که البته در جای خود ارزشمند و قابل بهره است. اما موضوع سخن ما اینجا، ادعیه ایشان است که خود، مسیری ویژه برای بهره ­مندی از وجود مبارک حضرت صدیقه سلام الله علیها است. گفتنی است دعا در منطق اهل بیت فقط حرف زدن با خدا نیست بلکه تمام سبک زندگی انسان است، چگونگی عرضه کردن سبک زندگی حضرت به خداوند و نوع برنامه زندگی ایشان از ادعیه ایشان قابل برداشت است.

مطالعه کامل این نوشتار

نرم افزار تلفن همراه صحیفه فاطمیه

صفحه اینستاگرام صحیفه فاطمیه

صفحه اینستاگرام صحیفه فاطمیه با پشتیبانی سایت صحیفه فاطمیه و با رویکرد تبلیغی و ترویجی و ان شاءالله جریان سازی فرهنگ فاطمی در کل عالم آغاز به فعالیت کرده است.ان شاالله  این رویکرد،با مخاطب قرار دادن همه مسلمانان و حق طلبان عالم، گامی هرچند کوچک و دعایی عملی ، در راستای شکل گیری امت واحده توحیدی حول محور ام ابیها و حرکت به سمت تحقق تمدن اسلامی باشد و مورد پذیرش مادر کل عالم قرار گیرد.

از عزیزان فعال در این شبکه اجتماعی،دعوت می کنیم هرگونه نظر و پیشنهاد برای محقق ساختن این رویکرد را با ما درمیان بگذارند. و برای مشارکت در بخش ترجمه متن های ضمیمه تصاویر(پست ها) به زبان های انگلیسی،عربی و ترویج و تبلیغ این صفحه ما را یاری نمایند.

لطفا برای همکاری و ارائه نظرات از طریق نشانه مسئول صفحه اینستاگرام در پیام رسان ایرانی بله به نشانی زیر اقدام بفرمایید

noonmimvav@